Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

mazsolaProgramjaink: 

 

Október 26.
Játékos fejlesztő foglalkozás interaktív tábla használatával. 

November 15.
Sportvetélkedő, néptánc. 

December 6. 
Jön a Mikulás! Zenés kézműves foglalkozás hangszerekkel és interaktív táblával.

Április 4.
Húsvéti készülődés.

 

Foglalkozások időpontja: 16:30

Szeretettel vár: Anett néni és Brigi néni

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo