Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Wunderné Németh Judit tanítónő vagyok, 36 éve dolgozom a Győri Váci Mihály Általános Iskolában. Első osztálytól negyedik osztályig vannak gondjaimra bízva a gyerekek. Fontosnak tartom, hogy egymást segítő és megbecsülő közösséget formáljak belőlük. Az egyéni bánásmód híve vagyok, igyekszem mindenkivel a képességei szerint foglalkozni és így kihozni belőlük a legtöbbet. Éppen ezért fontos számomra a szülői háttér, mert csak egymást támogatva érhetünk el sikereket. Jó érzés, hogy volt tanítványaim szülőként térnek vissza az iskolába és a gyermekeiket is hozzám hozzák, már őket is én taníthatom. Szeretetteljes, biztonságos légkör kialakítására törekszem. A célom, hogy a gyerekek szeressék az iskolát, a tanulást, váljanak nyitottá a világra, találják meg, miben tehetségesek.

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo