Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Egerszegi-Csendes Bernadett vagyok, a Győri Váci Mihály Általános iskola tanítója és három kisgyermek anyukája. Családommal 4 éve élek Győrszentivánon. 2008-ban szereztem tanítói diplomát a Nyugat-Magyarországi Egyetem Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskolán, Szombathelyen. Mivel szívügyem a korai nyelvoktatás, ezért a tanító szakom mellett angol műveltségi területet is végeztem. Évekig tanítottam nemzetközi iskolában angol tagozaton, beleláthattam a különböző nemzetek életébe, kultúrájába. Lehetőségem volt külföldi iskolák látogatására is, ahol különböző, hatékony tanítási módszerekkel ismerkedhettem meg. Ezeket igyekszem beépíteni az óráimba is. Miután 12 évig jazz-balettoztam, a sport és az egészséges élet mindmáig kíséri az életemet. Szeretném a gyerekeket is megismertetni ezek fontosságával.

Következő tanévtől az a feladat vár rám, hogy én vezessem be az egyik első osztályt a betűk és a számok világába. Szeretném, ha a gyerekek azt éreznék, hogy mindenben számíthatnak rám. Mivel a legidősebb gyermekem első osztályos, ezért nemcsak pedagógusként, de szülőként is átélem az iskolakezdéssel kapcsolatos gondokat, kérdéseket, aggodalmakat.

Kisiskolás korban nagy jelentősége van a játéknak. Mivel fontos cél számomra a tanulás megszerettetése, óráimat sok tevékenykedtetéssel, mozgással, mesével, énekkel kísérem. Meggyőződésem, hogy minden gyerek tehetséges valamiben. A szülő és a pedagógus közös feladata, hogy felfedezze a gyerek képességeit. Fontosnak tartom, hogy a gyerekek olyan módszereket is elsajátítsanak az iskolában, amelyekkel az otthoni önálló tanulásuk is gyorsabbá, egyszerűbbé válhat.

Örömteli várakozással tekintek a következő négy év pedagógiai feladataira és kihívásaira. Szeretettel várom leendő kiselsőseimet! 

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo