Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Engem Végh Alexandrának Szandra néninek hívnak. A diplomám megszerzése óta több továbbképzésen is részt vettem. Kölyök Fitnesz oktatóként a szakköröket, bemutatókat zenés táncos mozgásformákkal színesítem. Az elmúlt években elsajátítottam a szorobán használatát és oktatását, amely nem csak a matematika területén hat pozitívan a gyermekek kognitív fejlődésére. A gyerekek szellemi fejlődése mellett elengedhetetlennek tartom, hogy egészségesek, sportosak és vidámak legyenek. Az első időszakban a legfontosabb feladatunk, hogy a gyerekek megszeressék az iskolát, a tanulást és egymást.

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo