Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Vecseiné Kálmán Katalin vagyok, 1989-ben végeztem az Apáczai Csere János Tanítóképző főiskolán. 2015. szeptembere óta dolgozom a Váci Iskolában, szeretem az iskola nyitott és barátságos légkörét.

Tanítóként fontosnak tartom, a mesét és játékot, ami az iskolába kerülő kisgyermek alaptevékenysége és azt is, hogy a gyerekek barátságos, nyugodt és elfogadó légkörben tanuljanak meg tanulni.

Számomra fontos a kreatív alkotótevékenység, ezért erre igyekszem a gyerekek érdeklődését, kedvét is felébreszteni.

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo