Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Dányi-Hegyi Diána tanító néni vagyok, az elkövetkezendő tanévben az elsősök osztályfőnöke leszek.

Nagyon szeretem a hivatásomat, s azt is, ha a gyerekek vidáman, jó kedvűen járnak iskolába. Minden osztályommal azt szeretném elérni, hogy biztos alapokat kapjanak,használható ismereteket a további életükhöz. Figyelek arra, hogy egymás személyiségét tiszteletben tartsák, egymással elfogadóak legyenek. A gyerekek sikere az én sikerem is. A gyermekek tanítása a legfontosabb és egyben legszebb dolog a világon. Célom, hogy olyan közösség kovácsolódjon össze, ahol jó hangulatban, gondtalanul élmény legyen a tanulás. Igyekszem mindent megtenni annak érdekében, hogy zökkenőmentesen történjen az óvoda és iskola közötti átmenet, életkori sajátosságaiknak megfelelő módszerekkel, játékosan tanuljanak és örömmel ismerkedjenek meg a betűk , számok világával. Elengedhetetlennek tartom a szülőkkel való jó együttműködést, ami megalapozza a kiegyensúlyozott iskolai éveket.

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo