Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Záborszki Milán Gellért iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola 4.c. osztályos tanulója, 2015. szeptemberétől a Likócsi Ashihara Karate KSE bőnyi csoportjában kezdte meg edzéseit és Senpai Antalics Máté II. dan, Sempai Antalics Viktor II. dan tanítványa lett. Ezúton is szeretnénk megköszönni nekik bizalmukat, támogatásukat.

A Holland Aiko Ashihara Karate Szervezet idei első nemzetközi versenyére meghívást kapott a magyar válogatott, melynek keretébe bekerült Záborszki Milán is.

A 2017.05.14-én megrendezésre került KODO CUP Utánpótlás Bajnokság - rendkívül kemény és színvonalas - versenyén, Milán II. helyezést ért el.

Többen is kérdezték azóta, hogy Milánnak milyen tervei vannak a jövőre vonatkozóan.

Walt Disney szavat idézve: „Ha meg tudod álmodni, meg is tudod tenni!”. Amíg Ő szívvel-lélekkel edz, amíg ilyen edzők tanítják, egyengetik útját… bármit elérhet: további övvizsgák, hazai és nemzetközi eredményes versenyek…..

Kedves Milán! Sok sikert kívánunk a továbbiakban is! Nagyon büszkék vagyunk Rád mi vácisok is!

 

sikerek es almok 01  sikerek es almok 02

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo