Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Az Aranyparton 2016 május 7-én rendezték meg a Győri Sárkányhajó Roadshow-t, melyen a Győri Váci Mihály Általános Iskola csapata - a Váci Dragons - I. helyezést ért el, így továbbjutott a szeptemberben megrendezendő országos bajnokságra. Május 27-én a Nebuló Kupán pedig V. helyezést értek el tanulóink.

GRATULÁLUNK a csapatnak és Kristóf Csilla tanárnőnek!

 

A képen a győztes csapat tagjai: Albrecht Paula, Antal Tamás, Bencsik Zulejka, Cser Emese, Cser László, Hajner Petra, Heim Bianka, Homa Dzsinevra, Hunyaddobrai Botond, Kiss Virág, Kondor Tímea, Krafcsik Mátyás, Menyhárt Dorka, Mitring Péter, Nagy Ramóna, Papp Koppány, Pőcze Panna, Rum Dániel, Rum Norbert, Takács Gergő, Tomena Ádám, Tóth Máté, Zömbik Ádám, Zömbik Balázs és az edző: Kristóf Csilla tanárnő látható.

vaci dragons

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo