Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

 

Mészáros Brigitta, Bálint felkészítő tanító nénije így mesél tanítványáról: Bálint nagyon tehetséges, igen jó előadói készséggel rendelkező, színpadra termett fiú. Még csak negyedik osztályos, de rendkívül ígéretes. Tiszta csengő hangjával, magabiztos kiállásával mindig elvarázsolja a közönséget. 

A 2015-2016-os év versenyeredményei is ezt tükrözik:

  • Kölcsey Ferenc Általános Iskola népdaléneklési verseny: 1. helyezés
  • Nádorvárosi Népdaléneklési verseny: ARANY minősítés
  • Nagyszentjánosi népdaléneklési verseny: 1. helyezés
  • Váci Gála: Különdíjas
  • Alistáli népdaléneklési verseny Szlovákia:1. helyezés 

Sok sikert kívánunk a továbbiakban is Bálint!

 

borbely balint

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo