hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Kedves Szülők!

Kérjük –ha még nem tették meg-, hogy leendő elsős gyermeküket a KRÉTA rendszerbe beíratni szíveskedjenek!

Az alábbi videókban meg tudják nézni a menetét.

Segítséget a +3620/4739693-as telefonszámon, vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen tudunk nyújtani.

Iskola vezetősége

eÜgy - BÁI - Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáféréssel

eÜgy - BÁI - Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáférés nélkül

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo