Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Az idei tanévben is megrendeztük hagyományos „házi” versmondó versenyünket, mely egyben a Kormos István versmondó verseny elődöntője volt. Nagy örömünkre szolgált, hogy tanítványaink szívesen mondanak verseket. A versválasztásban és a memorizálásban örömmel vesznek részt a szülők is.
Az első – második osztályos kategóriában találkozhattunk az óvodából jól ismert kedves gyermekversekkel (Zsémbes Zsófi ébredése, Csacsi, Csókai csóka, stb.), míg a harmadik – negyedikesek már inkább az iskolásoknak, kiskamaszoknak illő, érzelmi líra köréből választottak verseket. Nagyra értékeltük, ha a vers illett a versmondó karakteréhez, egyéni stílusához. A zsűri külön örült, ha a gyermekek vidám, tréfás verssel rukkoltak elő, hiszen a humor jótékonyan hat a lelkünkre. Nehéz volt a sok nagyszerű versmondó közül a legjobbakat kiválasztani. A helyezéstől függetlenül úgy gondoljuk, hogy aki verset tanul, a lelkében is gazdagodik. Gratulálunk minden versenyzőnek, Tornai-Kovacsics Anikó néninek pedig köszönjük a szervezést! A képen a nyertes tanulóink láthatók.

 

Vajdáné Pócza Alexandra,
Kropfné Knipp Mária
pedagógusok


01

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo