EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Február 3-án rendeztük meg immár hagyományosnak mondható időjósló mackónapunkat.

Alsós tanulóink nagy örömmel készültek erre a délelőttre. Mi pedig hangulatos programokkal vártuk őket. Az előző hetekben” játékmackó - gyűjtő versenyt „ hirdettünk meg. Nagy örömünkre több, mint ezer maci érkezett az iskolába!

Lássuk a medvét” címmel mackó-kiállítást rendeztünk az aulában arról, hogy kié a legnagyobb-, legkisebb-, legöregebb-, legszebb maci.

Kvízversenyt szerveztünk mézes puszedliért.

Rajzversenyt rendeztünk a barlangjából előbújó mackóról „A mi időjós mackónk„ címmel. Igényes, szép alkotások készültek.

Tízóraira pedig stílusosan, finom mackósajtot ehettek a gyerekek.

Sajnos egy igazán élvezetesnek ígérkező programunkat idén sem tudtuk megvalósítani. ”A hómaci építő versenyt. Az időjárás most is mostoha volt hozzánk, inkább tavaszt idéző, mint télit.

Február 2-án végül is nem tudhatjuk biztosan hogyan döntött a barlangjából előbújó medve.
Mi azonban bizakodva várjuk a tavaszt.

A gyerekek nagyon jól érezték magukat ezen a délelőttön. Szép ajándékokkal jutalmaztuk a versenyek résztvevőit.

Itt szeretnénk megköszönni iskolánk egyesületének anyagi támogatását, amivel a tanulókat jutalmazni tudtuk.

Pap-Makrai Bea és
Hercegné Kövecses Ági
                                    szervezők

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo