Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Az idei tanévben először – a főbejáratnál - életnagyságú Betlehem várja az iskolánkba érkezőket és az érdeklődőket. A Betlehemi jászolban Kis Jézus fekszik, szüleinek, Mária és József figyelő tekintete vigyázza álmát.

Két ember tehetségének és áldozatos munkájának köszönhető a karácsonyi ünnepünk egyik szimbolikus jelképének felállítása. Mezei Bertold asztalos mester keze munkáját a jászol és a Betlehemi házikó dicséri, a „belsőt” Kropfné Knipp Mária tehetséges kolléganőnk álmodta meg és készítette el.  Itt szeretném megköszönni Mezei Bertold szülő és Kropfné Knipp Mária tanárnő munkáját! A betlehem a karácsonyi szünet kezdetéig mindenki számára látogatható az iskola nyitvatartási ideje alatt: munkanapokon 6-20 óra között.

A GYŐRI VÁCI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA DOLGOZÓI NEVÉBEN KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

 

Répásiné Hajnal Csilla
igazgató

 

01

02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo