hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Iskolánkban október 24-én Halloween délelőttöt tartottunk. Ez az ősi kelta ünnep napjainkban már nem csak az Egyesült Államokban, de hazánkban is egyre nagyobb népszerűségnek örvend.

Az angol nyelvórákon megismerkedhettek diákjaink a Halloween történetével, eredeti és mai szokásaival, jellegzetes figuráival. Tökfaragó versenyt és rajzpályázatot is hirdettünk, ahol ötletesebbnél ötletesebb alkotások születtek. Készült Halloween tökből fekete macska, múmia és emeletes házikó is. A rajzpályázatra többféle technikával is készültek művek: ki grafittal, ki festékkel, ki ragasztással, ki montázs-technikával alkotott, de készült Halloween témájú album is. Ezeken felül a felsősök kipróbálhatták gyorsaságukat és ügyességüket Halloween témájú villám-Activityn is. A legügyesebbeket különféle finomságokkal és oklevelekkel jutalmaztuk.

Pintér-Hajdara Noémi

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo