hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Az iskola udvarán 7:45-kor gyülekeztünk. Csináltunk pár fényképet, amíg mindenki megérkezett. 8 óra körül indultunk a Városházához.

Körülbelül 8:45-re értünk oda, addigra már több százan gyülekeztek ott. Időztünk egy kicsit, aztán elindultunk Táplánypuszta felé. Útközben még rendőri biztosítást is kaptunk, főként motoros rendőrökkel.

Táplánypusztára érkeztünkkor (nekem) meglepő volt, milyen kicsi a falu. Bementünk a Mentálhigiéniás Otthonba, ahol műsorral készültek nekünk. Az épületben is körbenézhettünk, nekem a kastély kifejezetten tetszett.

Ebéd után elindultunk hazafelé. 12:45 körül érkeztünk vissza az iskola udvarába. Nagyon jól sikerült a nap, izgalmas volt új emberekkel megismerkedni.

Sánta Kevin
8. osztály

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo