hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

KEDVES SZÜLŐK!

Idén is szeretnénk megrendezni hagyományos karácsonyi vásárunkat december 12-én és 13-án az iskolában. Kérjük, hogy lehetőségeikhez mérten  járuljanak hozzá a vásár sikeréhez. (ajándék tárgyak, kézműves tárgyak,sütemények, stb.)

A befolyt összeget a gyerekekre forgatjuk vissza.

A héten már várjuk a felajánlásokat. (Osztályfőnököknél lehet leadni.)

Köszönjük az együttműködést.

Szülői Munkaközösség

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo