hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Gyülekező:      2019.08.12. 8.30 órától az iskola előtt

Indulás:           8.45 órakor autóbusszal

A szülői nyilatkozatokat az indulás napján kérem.

Szükséges felszerelés:

Táborozásnak és időjárásnak megfelelő ruházat, zárt cipő, esőkabát, strand felszerelés, tisztálkodó felszerelés (külön táskába) + gumipapucs a fürdéshez, költőpénz, zseblámpa, naptej, elektronikai játékot és mobiltelefont csak saját felelősségre lehet hozni. Lehetőség szerint csak egy táskába pakoljanak.

A hazautazás egyénileg történik!

2019.08.17-én 8.30-9.00 óra között lehet jönni a gyerekekért.

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo