Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharcra emlékeztünk 2019. március 14-én, a kerületi ünnepségen, a Molnár Vid Bertalan Művelődési Központban.
Ennek keretében iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola közössége rendhagyó módon, egy Krúdy-novella alapján készült színdarabbal állított emléket a márciusi ifjaknak. 6-7. osztályos diákjaink az énekkarral kiegészülve egy „szalagos tánc” után a Krimóczy-huszárok történetét adták elő. Az ünnepi megemlékezést a Hősök szobornál lévő emlékmű koszorúzásával fejeztük be.

 

Csapóné Nebehaj Renáta
magyar tanár

 

01

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo