szechenyi2020 kehop wide

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharcra emlékeztünk 2019. március 14-én, a kerületi ünnepségen, a Molnár Vid Bertalan Művelődési Központban.
Ennek keretében iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola közössége rendhagyó módon, egy Krúdy-novella alapján készült színdarabbal állított emléket a márciusi ifjaknak. 6-7. osztályos diákjaink az énekkarral kiegészülve egy „szalagos tánc” után a Krimóczy-huszárok történetét adták elő. Az ünnepi megemlékezést a Hősök szobornál lévő emlékmű koszorúzásával fejeztük be.

Csapóné Nebehaj Renáta
magyar tanár

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo