hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Márciusban a Teljeskörű iskolai egészségfejlesztés program keretében Happy Hét projekthetet szerveztünk az alsó tagozatban. Minden órán a vízzel foglalkoztunk. Történeteket dolgoztunk fel, rajzokat készítettünk, űrtartalom méréseket végeztünk, számítógépen saját akváriumot alkottunk, testnevelés órán műanyag flakonokkal tornáztunk, előadást hallgattunk a védőnéni által. A TIE csoport nevében köszönjük minden kollégának a szervezést és a megtartott órákat!

Dányi – Hegyi Diána és Végh Alexandra
szervezők

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo