Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs programja keretében két céglátogatáson volt a Győri Váci Mihály Általános Iskola két 7. osztálya. Először az ETO Park területén található Technics Playground Pályaorientációs Központba, majd a NEMAK-ba látogattunk el diákjainkkal. Ez a program nagyszerű lehetőséget kínál a jövőre pályát választó diákok számára. Képet kaphattak a piacképes szakmákról, munkaerő-piaci helyzetről, igényekről, a duális képzésről . A NEMAK öntödéjében arról a fizikai munkáról, ahogyan csapolják az alumíniumot és öntik azokat a benzin és dízelmotorokhoz való hengerfejeket, melyeket a GM-Peugeot, Renault, Audi, BMW, Volvo számára szállítanak. A gyárban kis ajándékkal is kedveskedtek nekünk. Reméljük, hogy ezeken a programokon való részvétel is megkönnyíteni a továbbtanulással kapcsolatos döntéshozatalt.

 

Kristóf Csilla osztályfőnök

 

01

 

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo