Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Tisztelt Szülők!

 

Az általános iskolai beiratkozáshoz kapcsolódóan néhány fontos, hasznos információra hívom fel a figyelmét.

 

Amennyiben a szülő nagyobb gyermeke már az adott iskola tanulója:

  • akkor tudja az e-Ügyintézés modult használni, ha bővített gondviselői jogosultsággal rendelkezik. (az adott iskolától kell igényelni).

Az e-Napló használatához kiosztott tanuló felhasználói azonosítókkal nem tudnak az szülők e-Ügyintézni!

Amennyiben NINCS a szülőnek az adott iskola KRÉTA rendszeréhez belépési jogosultsága, a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap megnyitása után:

  • ha a böngészőből más felhasználóként (pl. pedagógus, szülő) használta már a KRÉTA rendszert, akkor a Ctrl F5 billentyűk használatával frissítse a böngészőt, mivel a böngésző korábbi adatokat megjegyzett, és ez okozhat problémákat;
  • miután regisztrált új ideiglenes felhasználóként, a Belépés előtt csak a felhasználónév és a jelszó beírása szükséges, itt nem kell kiválasztani intézményt.
   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo