Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 
Tisztelt Szülők!
 
Az I. sz. Gazdasági és Működtető Központ kérésére tájékoztatom, hogy a 2018/19-es tanév tavaszi szünetéhez kapcsolódó napközis ellátást az általános iskolai tanulók szülei a tavaszi szünetre eső munkanapokra az alábbiak szerint igényelhetik:
 
személyes díjbeszedési alkalmakkor a
  • 2019. április 18. és április 23. munkanapokra márciusban,
elektronikus úton a 
  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen az iskola, a gyermek nevének, osztályának, a szülő elérhetőségének, valamint az igénybeveendő napoknak a megjelölésével 
 
A napközis ellátást a Krúdy Étteremben (Győr, Örkény u. 10) szervezik. (NEM A KRÚDY ISKOLÁBAN)
 
Tájékoztatom továbbá, hogy a díjbeszedéshez, valamint a szünidei ellátáshoz kapcsolódó információk a www.gek.hu honlapon is elérhetők.
 
Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető
   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo