szechenyi2020 kehop wide

Tisztelt Szülők!

Az I. sz. Gazdasági és Működtető Központ kérésére tájékoztatom, hogy a 2018/19-es tanév tavaszi szünetéhez kapcsolódó napközis ellátást az általános iskolai tanulók szülei a tavaszi szünetre eső munkanapokra az alábbiak szerint igényelhetik:

személyes díjbeszedési alkalmakkor a
  • 2019. április 18. és április 23. munkanapokra márciusban,
elektronikus úton a
  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen az iskola, a gyermek nevének, osztályának, a szülő elérhetőségének, valamint az igénybeveendő napoknak a megjelölésével

A napközis ellátást a Krúdy Étteremben (Győr, Örkény u. 10) szervezik. (NEM A KRÚDY ISKOLÁBAN)

Tájékoztatom továbbá, hogy a díjbeszedéshez, valamint a szünidei ellátáshoz kapcsolódó információk a www.gek.hu honlapon is elérhetők.

Répásiné Hajnal Csilla
      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo