EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Tisztelt Szülők, Támogatók, Partnerek!

Kérjük tisztelettel, hogy  adójuk 1%-val támogassák iskolánkat!

Egyesületünk tisztelettel megköszöni, ha 2019-ban a SZJA 1%-át részünkre küldi el, amelyet a Győri Váci Mihály Általános Iskola tanulóinak tanórán kívüli, szabadidős, kulturális, verseny és sporttevékenységének támogatásához, az oktató- és nevelő munkának és technikai feltételeinek javításához szeretnénk felhasználni. Részletesebben az iskolánk honlapján lévő beszámolóinkból tájékozódhat:  http://vaciiskola.hu/

Kérjük Önöket, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ról, az Esélyt a Szentiváni Ifjúságnak egyesület javára rendelkezzenek.

Adószámunk:18988345-1-08

Bankszámlaszámunk: 11737038-21450802

Köszönjük, hogy adója 1%-ával is segíti iskolánk fejlődése ügyét.

A Győri Váci Mihály Általános Iskola tantestülete
és az
Esélyt a Szentiváni Ifjúságnak egyesület tagjai

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo